O nás

Zakladatel advokátní kanceláře JUDr. Filip Behenský působil v roce 2003 ve státní správě, kde se zabýval především evropským, mezinárodním a správním právem. Od roku 2004 pracoval jako podnikový právník a zajišťoval právní agendu v oblasti obchodního, pracovního, správního práva, práva nemovitostí a práva průmyslového vlastnictví. V letech 2008 - 2011 vykonával koncipientskou praxi v pražské advokátní kanceláři zabývající se především obchodním a insolvenčním právem. Samostatnou advokátní praxi začal vykonávat v roce 2011.
Hledáte-li kvalifikované právní služby v oblasti obchodního, občanského, správního a trestního práva, veřejných zakázek nebo práva průmyslového vlastnictví, jste na správném místě!

 

Poskytujeme zastoupení před soudy a jinými orgány, předžalobní jednání s protistranou, sepis smluv, administraci zadávacích řízení, zpracovávání nabídky v zadávacích řízeních, konzultace, právní poradenství a zpracování právních rozborů k maximální spokojenosti našich klientů.

Při poskytování právních služeb klademe vždy důraz zejména na klienta a jeho potřeby. Samozřejmostí je individuální přístup a snaha poskytovat nadstandardní komplexní služby.

Přístup ke klientovi

V případě, že máte zájem o osobní schůzku, prosíme, kontaktujte advokátní kancelář předem telefonicky, e-mailem nebo kliknutím ZDE! Jedině takto jsme schopni Vám vyjít časově i prostorově maximálně vstříc (místo schůzky rádi přizpůsobíme Vaším aktuálním potřebám – setkání je možné v prostorách AK, nebo dle Vašich možností).

Sídlo kanceláře

Advokátní kancelář sídlí v Praze – kanceláře jsou na Praze 4 (Chodov) v  areálu Top Hotelu Praha. Pobočka AK v Plzni - Hankova 8 (u zimního stadionu). Bližší informace naleznete ZDE!